دانلود فرم قرارداد مسئول فنی صنایع غذایی

فرم-قرارداد-مسئول-فنی-صنایع-غذایی-

فرم قرارداد مسئول فنی صنایع غذایی به چه صورت هست؟ سلام به شما دوست عزیز علم فودی. ممنونیم که علم فود رو برای دانلود فرم قرارداد مسئول فنی صنایع غذایی انتخاب کردید. تا پایان این مطلب با علم فود همراه باشید.

 

فرم قرارداد مسئول فنی صنایع غذایی به چه صورت هست؟

متن فرم قرارداد مسئول فنی صنایع غذایی به صورت زیر است:

با استناد به قانون کار جمهوری اسلامی ایران این قرارداد در تاریخ….. بین خانم / آقا مهندس / دکتر… که از این پس به عنوان مسؤول فنی از یک طرف و خانم/ آقای…….. به عنوان موسس/ مدیر عامل شرکت موسسه………….. که از این پس به عنوان کارفرما نامیده میشود از طرف دیگر منعقد میگردد و طرفین مستند به ماده ۱۰ قانون مدنی اجرای مفاد آن را تعهد و مورد تایید قرار میدهند.

در ادامه فرم قرارداد مسئول فنی صنایع غذایی، مسئول فنی باید مشخصات خود را از جمله، نام و نام خانوادگی، تعداد فرزند، شماره شناسنامه، مدرک تحصیلی، سال اخذ مدرک، وضعیت نظام وظیفه، محل سکونت، وضعیت تاهل، وضعیت سابقه کار و بیمه وارد کند. همچنین کارفرما نیز باید مشخصات خود و شرکت را در فرم قرارداد مسئول فنی صنایع غذایی وارد نماید.

در ادامه فرم قرارداد مسئول فنی صنایع غذایی، چند نکته از وظایف مسئول فنی، ساعت کار، مرخصی، بیمه، حقوق ومزایا، نحوه پرداخت، شرایط فسق قرارداد، اختلاف در قرار داد، تسویه حساب ذکر شده است. در هر صفحه از فرم قرارداد مسئول فنی صنایع غذایی نیز مسئول فنی، کارفرما و انجمن صنفی مسئولین فنی صنایع غذایی استان باید مهر و امضا کنند.

این مقاله رو از دست نده:  فرم تعهد و سوگندنامه مسئول فنی صنایع غذایی

 

دانلود نمونه فرم قرارداد مسئول فنی صنایع غذایی

برای دانلود نمونه فرم قرارداد مسئول فنی صنایع غذایی بر روی عکس زیر کلیک کنید:

فرم-قرارداد-مسئول-فنی-صنایع-غذایی

 

دوره بدو استخدام مسئولین فنی صنایع غذایی

در دوره بدو استخدام مسئولین صنایع غذایی که در سایت علم فود به صورت ویدیویی و در بستر اپلیکشین ارائه شده است تمامی مباحث مهمی که مسئولین صنایع غذایی در بدو ورود به واحد تولیدی باید بدانند آموزش داده شده است. بعد از گذراندن دوره گواهی مورد تایید سازمان غذا و دارو با 5 امتیاز ارائه میشود. برای آشنایی با دوره بر روی عکس زیر کلیک کنید:

دوره تخصصی مسئول فنی

دوره متخصص آزمایشگاه مواد غذایی

مجموعه علم فود به عنوان همکار آموزشی سازمان غذا و دارو، دو دوره آموزشی در زمینه آزمایشات کنترل کیفیت مواد غذایی که شامل آزمایشات کنترل کیفیت میکروبی مواد غذایی و آزمایشات کنترل کیفیت شیمی مواد غذایی می باشد را به صورت کاملا عملی و مهارت محور در سایت علم فود ارائه میدهد. این دوره ها در آزمایشگاه همکار سازمان غذا و دارو و سازمان دامپزشکی ضبط شده و آزمون های مهم و نکات مهم آزمایشات مواد غذایی در دوره آموزش داده شده است.

دوره های تخصصی آزمایشگاه مواد غذایی

دوره آزمایشگاه شیمی مواد غذایی

آموزش صفر تا صد آزمایشگاه شیمی مواد غذایی به صورت عملی در سایت علم فود به همراه گواهینامه معتبر آموزشی

دوره آزمایشگاه میکروبی مواد غذایی

دوره تخصصی آزمایشگاه میکروبیولوژی مواد غذایی به همراه آموزش اصول تخصصی کار در آزمایشگاه مواد غذایی

بعد از گذراندن دوره های آزمایشگاه شیمی و میکروب مواد غذایی میتوانید، گواهینامه مورد تایید سازمان غذا و دارو نیز با مجموعا 20 امتیاز کسب کنید. برای آشنایی با دوره های تخصصی آزمایشگاه مواد غذایی بر روی ثبت نام و شروع یادگیری کلیک کنید:

این مقاله رو از دست نده:  دانلود چک لیست ارزیابی سیستم تجزیه و تحلیل خطر

 

دوست عزیز علم فودی، با مراجعه و عضویت در سایت علم فود میتونی به کلی مقاله در زمینه صنایع غذایی و دوره های تخصصی صنایع غذایی دسترسی داشته باشی، کافیه روی لینک زیر کلیک کنی:

سایت علم فود

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین نفری باشید که نظرتون رو ثبت میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

علم فود در شبکه های اجتماعی

  • مطالب تخصصی در حوزه صنایع غذایی
  • آموزش های کاربردی و عملی آزمایشـات
  • بررسی چالش خـطوط تولید مواد غذایی
  • آموزش کنکـــــور ارشد صنــــــایع غذایی