کسب رتبه های تک رقمی کنکور ارشد صنایع غذایی 1403

دانلود فرم شناسایی و ردیابی محصول غذایی

دانلود فرم-شناسایی-و-ردیابی-محصول-غذایی

فرم شناسایی و ردیابی محصول غذایی چیست؟ سلام به شما دوست عزیز علم فودی. ممنونیم که علم فود رو برای آشنایی و دانلود فرم شناسایی و ردیابی محصول غذایی انتخاب کردید. تا پایان این مطلب با علم فود همراه باشید.

 

فرم شناسایی و ردیابی محصول غذایی چیست؟

دامنه کاربرد فرم شناسایی و ردیابی محصول غذایی برای مواد اولیه ورودی، حین تولید و محصول نهایی است. فرایند فرم شناسایی و ردیابی محصول غذایی به صورت زیر است :

مرحله اول

مرحله اول شناسایی و ردیابی محصول غذایی به این صورت است که پس از دریافت مواد اولیه و افزودنی توسط مسئول انبار ایشان ضمن درج اطلاعات مواد اولیه ورودی در فرم های رسید انبار ، شماره سریال و تاریخ  و مشخصات تامین کنندگان و بررسی از لحاظ کمیت و مسئول فنی از لحاظ کیفیت مواد اولیه اقدام می نماید. پس ار تایید مسئول انبار و مسئول فنی مراتب به تایید مدیر کارخانه میرسد.

 

مرحله دوم

مرحله دوم شناسایی و ردیابی محصول غذایی به این صورت است که پس از شروع تولید، مسئول فنی نسبت به تکمیل فرم های گزارش تولید و مقدار مصرف مواد اولیه و مواد افزودنی اقدام می نماید.

 

مرحله سوم

مرحله سوم شناسایی و ردیابی محصول غذایی به این صورت است که پس از اتمام مراحل تولید محصول بسته بندی شده و کلیه مشخصات شامل شیفت و بچ نامبر، تاریخ تولید و انقضاء مصرف برروی لیبل محصول درج می گردد.

 

مرحله چهارم

مرحله چهارم شناسایی و ردیابی محصول غذایی به این صورت است که مسئول فروش در موقع فروش محصول قابل عرضه، از روی تاریخ تولید و بچ تولید محصولات را در فاکتور فروش درج می نماید محصول نهایی که با  این مشخصات درج شده در صورتیکه محصولات نامنطبق تشخیص داده شوند ( پس از فروش ) از طریق سیستم فراخوانی اقدام به برگشت آن می نمایند.

این مقاله رو از دست نده:  دانلود چک لیست ارزیابی آزمایشگاه مواد غذایی

 

دانلود نمونه فرم شناسایی و ردیابی محصول غذایی

برای دانلود نمونه فرم شناسایی و ردیابی محصول غذایی بر روی عکس زیر کلیک کنید:

فرم-شناسایی-و-ردیابی-محصول-غذایی

 

دوره تخصصی آزمایشگاه مواد غذایی

مجموعه علم فود به عنوان همکار آموزشی سازمان غذا و دارو، دو دوره آموزشی در زمینه آزمایشات کنترل کیفیت مواد غذایی که شامل آزمایشات کنترل کیفیت میکروبی مواد غذایی و آزمایشات کنترل کیفیت شیمی مواد غذایی می باشد را به صورت کاملا عملی و مهارت محور در سایت علم فود ارائه میدهد. این دوره ها در آزمایشگاه همکار سازمان غذا و دارو و سازمان دامپزشکی ضبط شده و آزمون های مهم و نکات مهم آزمایشات مواد غذایی در دوره آموزش داده شده است.

دوره های تخصصی آزمایشگاه مواد غذایی

دوره آزمایشگاه شیمی مواد غذایی

آموزش صفر تا صد آزمایشگاه شیمی مواد غذایی به صورت عملی در سایت علم فود به همراه گواهینامه معتبر آموزشی

دوره آزمایشگاه میکروبی مواد غذایی

دوره تخصصی آزمایشگاه میکروبیولوژی مواد غذایی به همراه آموزش اصول تخصصی کار در آزمایشگاه مواد غذایی

بعد از گذراندن دوره های آزمایشگاه شیمی و میکروب مواد غذایی میتوانید، گواهینامه مورد تایید سازمان غذا و دارو نیز با مجموعا 20 امتیاز کسب کنید. برای آشنایی با دوره های تخصصی آزمایشگاه مواد غذایی بر روی ثبت نام و شروع یادگیری کلیک کنید.

 

دوره بدو استخدام مسئولین فنی صنایع غذایی

در دوره بدو استخدام مسئولین صنایع غذایی که در سایت علم فود به صورت ویدیویی و در بستر اپلیکشین ارائه شده است تمامی مباحث مهمی که مسئولین صنایع غذایی در بدو ورود به واحد تولیدی باید بدانند آموزش داده شده است. بعد از گذراندن دوره گواهی مورد تایید سازمان غذا و دارو با 5 امتیاز ارائه میشود. برای آشنایی با دوره بر روی عکس زیر کلیک کنید:

این مقاله رو از دست نده:  دانلود فرم نگهداری نمونه شاهد مواد غذایی

دوره تخصصی مسئول فنی

دوست عزیز علم فودی، با مراجعه و عضویت در سایت علم فود میتونی به کلی مقاله در زمینه صنایع غذایی و دوره های تخصصی صنایع غذایی دسترسی داشته باشی، کافیه روی لینک زیر کلیک کنی:

سایت علم فود

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید

میانگین رتبه 5 / 5. تعداد رای: 1

اولین نفری باشید که نظرتون رو ثبت میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

علم فود در شبکه های اجتماعی

  • مطالب تخصصی در حوزه صنایع غذایی
  • آموزش های کاربردی و عملی آزمایشـات
  • بررسی چالش خـطوط تولید مواد غذایی
  • آموزش کنکـــــور ارشد صنــــــایع غذایی