دانلود فرم صورتجلسه تحویل کالا

دانلود فرم صورتجلسه تحویل کالا

فرم صورتجلسه تحویل کالا چیست؟ سلام به شما دوست عزیز علم فودی. برای دانلود فرم صورتجلسه تحویل کالا با علم فود همراه باشید.

 

متن صورتجلسه تحویل کالا چیست؟

نمونه متن صورتجلسه تحویل کالا (شماره1)

  به استناد تبصره ماده ……… آئين نامه مالی و معاملاتی دانشگاه علوم پزشكی ………… امضاءكنندگان ذيل تأييد می نمایند كالا و خدمات مشروحه ذيل جمعاً به مبل……………… ريال طبق …………. فقره فاكتور پيوست خريداری و تحويل نماينده واحد درخواست كننده گرديد. ضمناً اين صورتجلسه به منزله  قبض انبار تلقی می گردد.

 

نمونه متن صورتجلسه تحویل کالا (شماره2)

پيرو قرارداد / فاكتور شماره ………………… مورخ ………………… اقلام ذيل كـه بـه رويـت و تاييـد امضاء كنندگان صورتجلسه حاضر رسيده است به صورت موقت / قطعی تحويل ………………………گرديد.

نمونه متن صورتجلسه تحویل کالا (شماره3)

به استناد تبصره « 1 » بند « ب  » ماده 80 آئین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه ها اقلام مشروحه ذیل خارج از انبار تحویل گردیده و با مشخصات مورد درخواست خرید شماره……………….مطابقت دارد و مبنای صدور رسید انبار می باشد.

 

نمونه متن صورتجلسه تحویل کالا (شماره4)

به علت نیازقسمت………………..به تعدادکالایی که در ذیل نامه درج گردیده خواهشمنداست در مورد انتقال اموال مذکور به قسمت………………………..دستور مقتضی صادر فرمایید.

 

دانلود نمونه فرم صورتجلسه تحویل کالا

برای دانلود نمونه فرم صورتجلسه کالا، بر روی عکس زیر کلیک کنید:

صورتجلسه تحویل کالا

 

دوره بدو استخدام مسئولین فنی صنایع غذایی

در دوره بدو استخدام مسئولین فنی که در سایت علم فود به صورت ویدیویی ارائه شده و در بستر اپلیکشین قابل مشاهده می باشد، تمامی سرفصل های مهم غذا و دارو که مسئولین فنی صنایع غذایی در بدو ورود به کار باید بدانند آموزش داده شده است. بعد از گذراندن دوره، گواهی مورد تایید سازمان غذا و دارو با ۵ امتیاز ارائه میشود. برای آشنایی با دوره بر روی مشاهده آموزش کلیک کنید:

 

آموزش افزودنی ها در صنایع غذایی از جمله آموزش های مفید، کاربردی، مهم و تخصصی برای یادگیری کاربرد و ایمنی افزودنی ها در صنعت غذا می باشد. میتوان گفت آموزش افزودنی های مواد غذایی بخشی از آموزش فرمولاسیون محصولات غذایی محسوب می شود زیرا بخش مهمی از فرمولاسیون بسیاری از مواد غذایی، افزودنی های آن است. بنابراین دانش افزودنی ها از جمله اطلاعات لازم برای مهندسان صنایع غذایی می باشد. برای آشنایی با این آموزش بر روی عکس زیر کلیک کنید:

 

کنترل کیفیت و آزمایشگاه مواد غذایی

آزمایشگاه مواد غذایی

مجموعه علم فود به عنوان همکار آموزشی سازمان غذا و دارو، آموزش آزمایشگاه های کنترل کیفیت محصولات غذایی را به صورت عملی و تحلیلی تهیه کرده است. برای آشنایی و ثبت نام در این دوره های آموزشی بر روی مشاهده دوره ها کلیک کنید. (بعد از گذراندن این دوره ها، امکان دریافت گواهی معتبر و مورد تایید سازمان غذا و دارو با امتیاز آموزشی وجود دارد).

 

 

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد رای: 0

اولین نفری باشید که نظرتون رو ثبت میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

علم فود در شبکه های اجتماعی

  • مطالب تخصصی در حوزه صنایع غذایی
  • آموزش های کاربردی و عملی آزمایشـات
  • بررسی چالش خـطوط تولید مواد غذایی
  • آموزش کنکـــــور ارشد صنــــــایع غذایی