دانلود نمونه فرم sop روش آزمون

داتلود نمونه فرم sop روش آزمون

نمونه فرم sop روش آزمون چیست؟ سلام به شما دوست عزیز علم فودی. ممنونیم که علم فود رو برای آشنایی و دانلود نمونه فرم sop روش آزمون انتخاب کردید. تا پایان این مطلب با علم فود همراه باشید.

 

فرم sop روش آزمون چیست؟

در فرم sop روش آزمون، نام، سمت و تاریخ و امضاء افراد تهیه کننده، تایید کننده و تصویب کننده باید مشخص باشند. همچنین شماره sop ، شماره بازنگری، بخش مربوطه و زمان اجرا نیز باید مشخص گردد. در مورد هدف و کاربرد آزمون، تجهیزات و مواد، وسایل مورد نیاز، توصیه های ایمنی مربوط به آزمون، روش کار و گزارش نهایی آزمون و مدارک مرجع نوشته شود.

 

دانلود نمونه فرم sop روش آزمون

برای دانلود نمونه فرم sop روش آزمون بر روی عکس زیر کلیک کنید:

نمونه فرم sop روش آزمون

کنترل کیفیت و آزمایشگاه مواد غذایی

آزمایشگاه مواد غذایی

مجموعه علم فود به عنوان همکار آموزشی سازمان غذا و دارو، آموزش آزمایشگاه های کنترل کیفیت محصولات غذایی را به صورت عملی و تحلیلی تهیه کرده است. برای آشنایی و ثبت نام در این دوره های آموزشی بر روی مشاهده دوره ها کلیک کنید. (بعد از گذراندن این دوره ها، امکان دریافت گواهی معتبر و مورد تایید سازمان غذا و دارو با امتیاز آموزشی وجود دارد).

دوره بدو استخدام مسئولین فنی صنایع غذایی

در دوره بدو استخدام مسئولین فنی که در سایت علم فود به صورت ویدیویی ارائه شده و در بستر اپلیکشین قابل مشاهده می باشد، تمامی سرفصل های مهم غذا و دارو که مسئولین فنی صنایع غذایی در بدو ورود به کار باید بدانند آموزش داده شده است. بعد از گذراندن دوره، گواهی مورد تایید سازمان غذا و دارو با ۵ امتیاز ارائه میشود. برای آشنایی با دوره بر روی مشاهده آموزش کلیک کنید:

این مقاله رو از دست نده:  صفر تا 100 آزمون های میکروبی آب معدنی

دوست عزیز علم فودی، با مراجعه و عضویت در سایت علم فود میتونی به کلی مقاله در زمینه صنایع غذایی و دوره های تخصصی صنایع غذایی دسترسی داشته باشی، کافیه روی لینک زیر کلیک کنی:

سایت علم فود

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید

میانگین رتبه 1 / 5. تعداد رای: 1

اولین نفری باشید که نظرتون رو ثبت میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

علم فود در شبکه های اجتماعی

  • مطالب تخصصی در حوزه صنایع غذایی
  • آموزش های کاربردی و عملی آزمایشـات
  • بررسی چالش خـطوط تولید مواد غذایی
  • آموزش کنکـــــور ارشد صنــــــایع غذایی