صفر تا 100 مراحل دریافت کارت فعالیت مسئول فنی

نحوه دریافت کارت مسئول فنی صنایع غذایی

مراحل دریافت کارت فعالیت مسئول فنی چیست؟ دریافت کارت فعالیت مسئول فنی به چه صورت است؟ سلام به شما دوست عزیز علم فودی. ممنونیم که علم فود رو برای آشنایی با نحوه دریافت کارت فعالیت مسئول فنی انتخاب کردید. تا پایان این مطلب با علم فود همراه باشید.

 

کارت فعالیت مسئول فنی چیست؟

کارت فعالیت مسئول فنی گواهینامه صلاحیت علمی و فنی مسئول کنترل کیفی مستقر در واحد تولیدی می‌باشد.

مراحل دریافت کارت فعالیت مسئول فنی

۱- ورود به سایت TTAC و ورود به بخش عضویت (اشخاص حقیقی و حقوقی).

۲- ثبت نام واحد تولیدی از طریق یکی از گزینه های: ثبت نام شرکت (در صورتی که به نام شرکت باشد) /ثبت نام کارخانه/کارگاه (در صورتیکه به نام شخص باشد) و تکمیل کارتابل.

۳- ثبت نام مسئول فنی در قسمت درخواست صلاحیت مسئول فنی و تکمیل مدارک خواسته شده و انتخاب حوزه فعالیت غذایی یا آرایشی و ارسال به کارشناس.

۴-مرحله بعدی برای دریافت کارت فعالیت مسئول فنی، تایید صلاحیت مسئول فنی از طریق شرکت در کمیته و گذراندن آموزش بدو خدمت مسئولین فنی و بارگذاری گواهی در کارتابل و تایید نهایی توسط معاونت غذا و دارو است.

۵- مراجعه مدیرعامل به کارتابل خود (از طریق عضویت/ورود به سامانه) و در قسمت اطلاعات شعب و تعریف شعبه کارخانه یا کارگاه از طریق گزینه افزودن و تکمیل آن.

۶- مراجعه مدیرعامل به کارتابل خود در قسمت اطلاعات شعب (شعبه کارخانه/کارگاه) قسمت استخدام مسئول فنی جستجو و ارسال درخواست همکاری به مسئول فنی.

۷- مرحله بعدی برای دریافت کارت فعالیت مسئول فنی، مراجعه مسئول فنی به کارتابل خود (از طریق عضویت/ورود به سامانه) قسمت پروانه ها و قبول همکاری و تکمیل روزهای حضور توسط مسئول فنی است .

این مقاله رو از دست نده:  صفر تا 100آزمایشات کنترل کیفیت مواد غذایی

۸- مراجعه مدیرعامل به کارتابل خود (از طریق عضویت/ورود به سامانه) و قسمت اطلاعات شعب/پروانه ها و پرداخت الکترونیک فیش مربوطه در سایت.

۹- سپس در همان قسمت اطلاعات شعب/فعالیت ها تعریف نام کاربری جهت مسئول فنی به طوری که با نام کاربری قبلی مسئول فنی (شخصی) متفاوت باشد.

۱۰- صدور و چاپ کارت فعالیت مسئول فنی از طریق کارتابل مدیرعامل و مهر و امضا طرفین (ساخت مهر مسئول فنی شامل: نام و نام خانوادگی و شماره ۵ رقمی فعالیت).

وظایف مسئولین فنی صنایع غذایی، کارت مسئول فنی صنایع غذایی

مدارک لازم جهت ثبت نام واحد در سامانه TTAC

۱- فایل عکس پرسنلی مدیرعامل (در اندازه  ۲۰۰ کیلو بایت).

۲- تصویر صفحه اول شناسنامه.

۳- تصویر کارت ملی جدید.

۴- تصویر کارت پایان خدمت جدید.

۵- فرم گواهی امضا مسئول فنی در یکی از دفاتر رسمی.

۶- اساسنامه شرکت (در صورت وجود).

۷- روزنامه آخرین تغییرات شرکت (در صورت شرکت بودن).

۸- تصویرسند مالکیت یا اجاره نامه محل.

مدارک لازم جهت ثبت نام احراز صلاحیت مسئول فنی در سامانه TTAC

۱- فایل عکس پرسنلی مسئول فنی (در اندازه ۲۰۰ کیلو بایت).

۲- تصویر صفحه اول شناسنامه.

۳- تصویر کارت ملی جدید.

۴- تصویر کارت پایان خدمت جدید.

۵- فرم گواهی امضا مدیرعامل در یکی از دفاتر رسمی.

۶- اصل مدرک تحصیلی مسئول فنی.

۷- تصویر گواهی های دوره های آموزشی مسئول فنی.

۸- تصویر پروانه های مسئول فنی به عنوان سابقه کار.

برچسب-گذاری-مواد-غذایی،-مسئول-فنی

دوره بدو استخدام مسئولین فنی صنایع غذایی

در دوره بدو استخدام مسئولین صنایع غذایی که در سایت علم فود به صورت ویدیویی و در بستر اپلیکشین ارائه شده است تمامی مباحث مهمی که مسئولین صنایع غذایی در بدو ورود به واحد تولیدی باید بدانند آموزش داده شده است. بعد از گذراندن دوره گواهی مورد تایید سازمان غذا و دارو با 5 امتیاز بازآموزی ارائه میشود. برای آشنایی با دوره بر روی عکس زیر کلیک کنید:

این مقاله رو از دست نده:  دانلود فرم بازرسی مواد اولیه ورودی

دوره تخصصی مسئول فنی

دوره متخصص آزمایشگاه مواد غذایی

مجموعه علم فود به عنوان همکار آموزشی سازمان غذا و دارو، دو دوره آموزشی در زمینه آزمایشات کنترل کیفیت مواد غذایی که شامل آزمایشات کنترل کیفیت میکروبی مواد غذایی و آزمایشات کنترل کیفیت شیمی مواد غذایی می باشد را به صورت کاملا عملی و مهارت محور در سایت علم فود ارائه میدهد. بعد از گذراندن دوره های آزمایشگاه شیمی و میکروب مواد غذایی میتوانید، گواهینامه مورد تایید سازمان غذا و دارو نیز با مجموعا 10 امتیاز بازآموزی کسب کنید. برای آشنایی با دوره های تخصصی آزمایشگاه مواد غذایی بر روی ثبت نام و شروع یادگیری کلیک کنید:

دوره های تخصصی آزمایشگاه مواد غذایی

دوره آزمایشگاه شیمی مواد غذایی

آموزش صفر تا صد آزمایشگاه شیمی مواد غذایی به صورت عملی در سایت علم فود به همراه گواهینامه معتبر آموزشی

دوره آزمایشگاه میکروبی مواد غذایی

دوره تخصصی آزمایشگاه میکروبیولوژی مواد غذایی به همراه آموزش اصول تخصصی کار در آزمایشگاه مواد غذایی

 

آموزش آزمایشگاه و کنترل کیفیت محصولات کنسروی

کنترل کیفیت و آزمایشگاه محصولات کنسروی

کنسرو

مجموعه علم فود به عنوان همکار آموزشی غذا و دارو، آموزش آزمایشگاه میکروبی و شیمی محصولات کنسروی را به صورت عملی و تحلیلی تهیه کرده است. در این دوره آزمایش های مهم شیمی و میکروبی طبق استاندارد محصولات کنسروی به صورت عملی آموزش داده شده است. همچنین در کنار آموزش عملی، به دلیل اهمیت آشنایی و داشتن آگاهی و علم در مورد مراحل و فرایندهای تولید محصولات کنسروی جهت ردیابی علل فساد در این محصولات و کنترل کیفیت بهتر و تخصصی تر، نحوه تولید محصولات کنسروی نیز به صورت تئوری و کاربردی آموزش داده شده است. برای آشنایی و ثبت نام در این آموزش بر روی مشاهده دوره کلیک کنید. (بعد از گذراندن این دوره امکان دریافت گواهی مورد تایید سازمان غذا و دارو با 15 امتیاز وجود دارد).

این مقاله رو از دست نده:  دانلود فرم شناسنامه مواد اولیه غذایی

 

کنترل کیفیت میکروبی فرآورده های خام دامی، طیور و آبزیان

مجموعه علم فود به عنوان همکار آموزشی غذا و دارو، آموزش کنترل کیفیت میکروبی فرآورده های خام دامی، طیور و آبزیان را به صورت عملی و تحلیلی تهیه کرده است. در این دوره آزمایش های میکروبی طبق استاندارد ملی و ضوابط سازمان دامپزشکی به صورت عملی آموزش داده شده است. برای آشنایی و ثبت نام در این آموزش بر روی مشاهده دوره کلیک کنید. (بعد از گذراندن این دوره امکان دریافت گواهی مورد تایید سازمان غذا و دارو با 10 امتیاز وجود دارد).

 

دوست عزیز علم فودی، با مراجعه و عضویت در سایت علم فود میتونی به کلی مقاله در زمینه صنایع غذایی و دوره های تخصصی صنایع غذایی دسترسی داشته باشی، کافیه روی لینک زیر کلیک کنی:

سایت علم فود

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید

میانگین رتبه 4.8 / 5. تعداد رای: 59

اولین نفری باشید که نظرتون رو ثبت میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

علم فود در شبکه های اجتماعی

  • مطالب تخصصی در حوزه صنایع غذایی
  • آموزش های کاربردی و عملی آزمایشـات
  • بررسی چالش خـطوط تولید مواد غذایی
  • آموزش کنکـــــور ارشد صنــــــایع غذایی