صفر تا 100 آموزش تکنولوژی لبنیات با رتبه2کنکور

آموزش تکنولوژی لبنیات. چه منابعی را برای درس تکنولوژی لبنیات کنکور ارشد بخوانم؟ سلام به شما دوست عزیز علم فودی🌹. ممنون که علم فود رو برای پیدا کردن پاسخ سوال هایتان درمورد تکنولوژی لبنیات انتخاب کردید. تا پایان این مطلب با علم فود همراه باشید😊.

 

آموزش تکنولوژی لبنیات کنکور ارشد صنایع غذایی

تکنولوژی لبنیات یکی از دروس تخصصی صنایع غذایی است. آموزش تکنولوژی لبنیات به مدت 3ساعت 45 دقیقه در سایت علم فود ارائه شده است. این درس یکی از دروس دوره آموزشی تخصصی کنکور ارشد صنایع غذایی میباشد. این دوره آموزشی شامل 11درس تخصصی صنایع غذایی است که مدرس این دوره سرکارخانم مائده سادات هاشمی می باشند.

مهندس مائده سادات هاشمی در سال 1398، موفق به کسب رتبه دوم در آزمون کارشناسی ارشد صنایع غذایی و کسب رتبه اول در آزمون کنترل کیفیت مواد غذایی شدند. ایشان مدرس دانشگاه هستند و از سوابق تدریسشان میتوان به آموزش شیمی مواد غذایی 1 در سایت فرادرس اشاره کرد.ایشان و دیگر همکاران در مجموعه علم فود، یک دوره آموزشی تحت عنوان آموزش تخصصی کنکور ارشد صنایع غذایی آماده کرده اند. که در این دوره تمام مطالب مهم از 11 درس تخصصی که در کنکور ارشد و دکتری صنایع غذایی، از آنها سوال طرح میشود را تدریس کردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره تکنولوژی لبنیات بر روی عکس زیر کلیک کنید:

آموزش تکنولوژی لبنیات

رتبه برتر شو (کسب رتبه تک رقمی در کنکور ارشد صنایع غذایی)

برای کسب رتبه عالی در کنکور ارشد صنایع غذایی، برنامه ریزی، هدف گذاری و تلاش و پشتکار از عوامل مهم و موثر می باشند. اما یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در طی کردن مسیر رتبه برتری، داشتن یک منبع مشخص و درست برای مطالعه می باشد. سایت علم فود برای اولین بار، اقدام به تهیه دوره آموزشی کامل تخصصی کنکور ارشد صنایع غذایی کرده است. این دوره آموزشی شامل 11 درس تخصصی کنکور ارشد صنایع غذایی است که به مدت 50  ارائه شده است.

این مقاله رو از دست نده:  اندازه گیری ماده خشک شیر

 

معرفی مدرس دوره آموزشی تخصصی کنکور ارشد و دکتری صنایع غذایی

مدرس این دوره آموزشی، سرکار خانم مائده سادات هاشمی، دانشجوی ارشد صنایع غذایی دانشگاه تهران می باشند. مهندس مائده سادات هاشمی در سال 1398، موفق به کسب رتبه دوم در آزمون کارشناسی ارشد صنایع غذایی و کسب رتبه اول در آزمون کنترل کیفیت مواد غذایی شدند. همچنین ایشان مدرس دانشگاه هستند و از سوابق تدریسشان میتوان به آموزش شیمی مواد غذایی1 در سایت فرادرس اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پک طلایی کنکور ارشد صنایع غذایی بر روی عکس زیر کلیک کنید:

آموزش کنکور ارشد صنایع غذایی

 

برای آشنایی بیشتر با دوره آموزشی تخصصی کنکور ارشد صنایع غذایی و مدرس، دوره رایگان را ببینید (برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی عکس زیر کلیک کنید):

دوره رایگان کنکور ارشد صنایع غذایی

نگاهی بر تکنولوژی لبنیات

در درس تکنولوژی لبنیات، مباحث زیر مورد بررسی قرار میگیرد:

1.تعریف شیر

2.ترشح شیر

3.دوره شیردهی

4.تفاوت شیر و کلستروم

5.شیمی ترکیبات شیر

6.خصوصیات فیزیکوشیمیایی شیر

7.تکنولوژی تولید شیر پاستوریزه

8.تیپ های خاص شیر

9.عملیات شست و شوی درجا(CIP)

10.تکنولوژی تولید ماست

11.تکنولوژی تولید خامه

12.تکنولوژی تولید کره

13.تکنولوژی تولید پنیر

14.ممبران ها در صنایع غذایی

شما همچنین میتوانید دروس تکنولوژی مواد غذایی را به صورت یک پک کامل تهیه نمایید. مزیت تهیه پک این است که هزینه پک کمتر از هزینه تهیه جداگانه هر درس میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی عکس زیر کلیک کنید:

آموزش تکنولوژی های مواد غذایی(تکنولوزی لبنیات، تکنولوژی قند، تکنولوژی غلات، تکنولوژی روغن، تکنولوژی کنسرو)

علم فود

علم فود در شبکه های اجتماعی

فهرست مطالب

سایر مقالات علم فود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.