آموزش شیمی مواد غذایی1و2 | رتبه برتر شو

آموزش شیمی مواد غذایی. چه منابعی را برای درس شیمی مواد غذایی کنکور ارشد صنایع غذایی بخوانم؟ سلام به شما دوست عزیز علم فودی🌹. ممنون که علم فود رو برای پیدا کردن پاسخ سوال هایتان درمورد آموزش شیمی مواد غذایی1و2 انتخاب کردید. تا پایان این مطلب با علم فود همراه باشید😊.

آموزش شیمی مواد غذایی کنکور ارشد صنایع غذایی

شیمی مواد غذایی جزء یکی از مهم ترین دروس صنایع غذایی است. این درس پایه خیلی از دروس تخصصی میباشد در نتیجه فهم و یادگیری درست درس شیمی مواد غذایی خیلی به یادگیری بهتر دروس دیگر کمک میکند. اهمیت درس شیمی مواد غذایی به اندازه ای است که بدون یادگیری مناسب آن، اساسا تولید اولیه، فرایند و نگهداری به نحو اقتصادی و بهداشتی که همراه با خصوصیات حسی مطلوب مورد نظر باشد، به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود. به همین دلیل است که آموزش این علم در رشته های مختلف غذایی از اهمیت زیادی برخوردار است.

درس شیمی مواد غذایی 1 و شیمی مواد غذایی2 جزء دروسی هستند که در پک تخصصی کنکور ارشد صنایع غذایی سایت علم فود، آموزش داده شده اند. این دوره آموزشی تخصصی شامل 11 درس از دروس کنکور ارشد صنایع غذایی می باشد. مدرس هر 11 درس، سرکار خانم مهندس مائده سادات هاشمی، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع غذایی در دانشگاه تهران هستند. در سال 1398، موفق به کسب رتبه دوم در آزمون کارشناسی ارشد صنایع غذایی و کسب رتبه اول در آزمون کنترل کیفیت مواد غذایی شدند. ایشان مدرس دانشگاه می باشند و از سوابق تدریسشان میتوان به آموزش شیمی مواد غذایی 1 در سایت فرادرس اشاره کرد.

این مقاله رو از دست نده:  11 مورد از مهم ترین سموم طبیعی در مواد غذایی

 

برای آشنایی با دوره های تخصصی علم فود و مدرس دوره بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دوره رایگان کنکور ارشد صنایع غذایی

کسب رتبه عالی در کنکور ارشد صنایع غذایی

برای قبولی در کنکور ارشد صنایع غذایی، عوامل زیر مهم و تاثیرگذار هستند:

  • برنامه ریزی
  • تلاش و پشتکار
  • استفاده از منابع مناسب
  • استفاده از منابع مشخص
  • هدف گذاری

قطعا برنامه ریزی کردن، داشتن تلاش و پشتکار و هدف گذاری برای رسیدن به یک موفقیت بسیار اهمیت دارد. اما از دیگر عوامل تاثیرگذار، مطالعه از منابع مناسب و مشخص می باشد. مشکلی که برای خیلی از دانشجویان وجود دارد منابع مختلفی است که برای کنکور ارشد صنایع غذایی پیشنهاد میشود. وجود منابع متنوع باعث میشود تا در نهایت دانشجویان دچار سردرگمی شوند. اما داشتن یک منبع مشخص و درست برای مطالعه کنکور ارشد صنایع غذایی، مسیر کسب یک رتبه عالی و قبولی در یک دانشگاه خوب را بسیار میسر می کند.

دوره آموزشی تخصصی کنکور ارشد صنایع غذایی، شامل 48 ساعت آموزش میباشد. در این دوره آموزشی، به صورت کامل و جامع، تمام نکات و مباحث مهمی که در کنکور ارشد و دکتری صنایع غذایی مطرح میشود، آموزش داده شده است. همانطور که اشاره کردیم دو درس شیمی مواد غذایی1 و شیمی مواد غذایی2 به صورت جداگانه در این دوره آموزشی تدریس شده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزشی شیمی مواد غذایی 1 و 2 بر روی عکس زیر کلیک کنید:

آموزش شیمی مواد غذایی 1و 2

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد پک طلایی کنکور ارشد صنایع غذایی بر روی عکس زیر کلیک کیند:

آموزش کنکور ارشد صنایع غذایی

شیمی مواد غذایی را قورت بده

درس شیمی مواد غذایی از جمله دروسی است که مطالب آن بیشتر به صورت مفهومی می باشد. در نتیجه برای یادگیری این درس باید مطالب آن را به خوبی درک کنیم. شما با دیدن آموزش شیمی مواد غذایی 1 و شیمی مواد غذایی2 در سایت علم فود، به خوبی بر این دروس مسلط خواهید شد. شاید برای شما جالب باشد که، درک این دروس به فهم بیشتر مقالات صنایع غذایی هم کمک میکند. در خیلی از مقالات صنایع غذایی، شیمی ترکیبات غذایی مورد بررسی قرار میگیرد. مسلط بودن بر این درس باعث میشود، خیلی بهتر مقاله بخوانید.

این مقاله رو از دست نده:  رنگ های خوراکی در صنایع غذایی

نگاهی بر درس شیمی مواد غذایی

مباحثی که در آموزش شیمی مواد غذایی1 در سایت علم فود بررسی شده است شامل موارد زیر است:

آموزش شیمی مواد غذایی1

کربوهیدرات، لیپید، پروتئین و فصل آب از مهم ترین مباحث درس شیمی مواد غذایی1 میباشد.

نگاهی بر درس شیمی مواد غذایی2

مباحثی که در آموزش شیمی مواد غذایی2 در سایت علم فود بررسی شده است شامل موارد زیر است:

آموزش شیمی مواد غذایی2

 

شیمی مواد غذایی در آزمون کنترل کیفیت مواد غذایی

یکی از دروس مهمی که در آزمون کنترل کیفیت مواد غذایی، دارای ضریب می باشد، درس شیمی مواد غذایی است. آموزش شیمی مواد غذایی ارائه شده در سایت علم فود، به طورکامل این درس را در آزمون کنترل کیفیت مواد غذایی پوشش میدهد. شما با تهیه این آموزش به راحتی بر درس شیمی مواد غذایی مسلط خواهید شد و میتوانید سوالات این درس را در آزمون کنکور ارشد صنایع غذایی و کنترل کیفیت مواد غذایی، پاسخ بدهید.

علم فود

علم فود در شبکه های اجتماعی

فهرست مطالب

سایر مقالات علم فود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.